Sassi juures
11. august 2007. a. käisime Villiga Evisel, Alol ja Sassil külas. Ilmataat oli meiega helde - Eestimaal valitses tõeline põrgukuumus, kuid meid justkui säästeti. Päev möödus sportides: Villi ja Sass olid tõelised hüppemeistrid, mängisid vutti, ronisid puu otsa ja lahendasid nutiülesannet "kuidas pall kuudist kätte saada" (vt. Evise tehtud videot missioon), lisaks käisime veel imeilusas Viitna järves ujumas. Aitäh Evis, Alo ja Sass toreda päeva ja külalislahkuse eest! (Fotode autor Evis)

Urukatse
5. august 2007. a. korraldas Eesti JRT tõuühing russellitele urukatse, mis toimus Jõgevamaal Roosiaia talus. Kohal oli 22 russellit. Üritusel osales kaks punarebast, kelle peale russellid haukudes arvamust avaldasid ning pidid tehisurus punasaba leidma ja valjuhäälselt leiust teada andma. Täname tõuühingut ürituse korralduse eest, urukatse koolitajat Marju Merilat ning loomulikult russellirahvast ning nende neljajalgseid pereliikemeid toreda päeva eest, reinuvaderitele ka aitäh! (Fotode autorid Evis ja Kristi)

Kerttu
2. juuni 2007. a. Rahvusvaheline koertenäitus Kalevi staadionil Tallinnas. Villi kohtus õe Kerttuga (WW Yangoviper's Heart And Soul). Meie jagasime muljeid Noraga, kes Kerttuga edukalt näitusel osales. Tublid olete!

JRT Kevadpäev
26. mai 2007. a. Ilmaga meil vedas. Registreeritud oli 30 russellit, üle lugeda neid ei jõudnud. Villi sai "jänesejahil" JUN grupis III koha.
JRT ühing tõi kõigile russellitele nänni. Aitäh korralduse ja vahva seltskonna eest!

Jalutamas
5. novembril käisime Villiga esimest korda suuremal sotsialiseerumisel - russelid jalutasid koos Kadrioru pargis. Kristi Vaidla ja Tiit Blaat klõpsisid hulga toredaid pilte, mida saab näha JRT ühingu kodukal. Kolm Tiidu tehtud pilti (Villi süles, nina limpsamas ja russellid teed ületamas) saime ka oma albumisse. No küll Villil oli vahva - nii palju omasuguseid!

Rannas
9 nädalane Villi Haabneemes rannaelu nautimas.

Katsikulised
• JRT Lexi omanik Kristi tõi Villile mängukanniks vahva rehvi. Villil on nüüd millega "sõita".
• Villile ja perele käis head tervist soovimas päästekoera juht ja õpetaja Ene Sikk.

Uues kodus
Villi (7 nädalane) tutvumas uue kodu ja suvemajaga.

Villi
Villi (5 nädalane) kasvab kiiresti. 2. augustil tehtud pildid.

Teuva
22. juulil 2006 oli meie esimene kohtumine Villi ja tema perekonnaga. Teuva asub Põhja-Soomes, 400 km Helisngist. Piltidel on Villi ühekuuseks saamiseni jäänud 2 päeva. Pesakonnas on 2 tüdrukut (pruunivalge/tricolor ja 2 poissi (pruunivalge/tricolor). Kutsikad on emast eraldatud ja söövad iseseisvalt. On energilised, prisked ja uudishimulikud kutsud.

Villibeebi
Esimesed pildid Villist saime e-maili teel 27. juunil 2006, kui Villi oli alles ühepäevane. Tema nägemine võitis kohe meie südame – just, tema see on – meie Villi!

Videod
Iga pilt on rohkem väärt kui tuhat sõna. Filmijupp ületab pildid ka.

Sassi juuresUrukatseKerttuKevadpäev
JalutamasRannasKatsikulisedUues kodus
VilliTeuvaVillibeebiVideod
123456JärgmineLõppu